DOĞAL VE KATKISIZ LİMONATA

Faydalı Bilgiler
Neden Dondurulmuş?

Dondurularak saklamak tüm dünyada gıdaların korunabileceği en iyi yöntemdir. Paradan, zamandan ve enerjiden tasarruf saglar. Dondurma işleminde gıdaların kendi suyu buza çevnlerek bakteri oluşumu engellenir ve kimyasal reaksiyonlar yavaşlatilır. Mikroorganizmaların çoğalması engellenir. Dondurulmuş gıdalar, gerekli ortam koşulları sağlandığında uzun süre depolanma ve korunma özelliğine sahiptir. Taze ürünlerden hazırlanan benzerleri ile aynı tada sahiptir. Hazırlanma işleminin hemen ardından gerçekleştirilen dondurma ışlemi her bir üründe değişmeyen kalite garantisi vermektedir. 

Ürünleriniz çözüldükten sonra ne kadar surede tüketilmelidir ?

Ürünlerimiz +4 derecede çözülmelidir.+4 derecede muhafaza edilerek 2 gun içerisinde tüketilmelidir. Meyve suyu çeşitlerimiz katkısız olduğundan çözüldükten  sonra bekletildiğinde belirli bir zaman sonra küflenip bozulabilir.

Ürünleriniz pastörize ediliyor mu ?

Ürünlerimiz pastörize edilmemektedir. Bu şekilde doğal lezzetini ve besin değerini korumaktadır.

Ürünlerinizde sağlığa zararlı maddeler kullanılıyor mu ?

Ürünlerimizde doğal meyveler ve doğal pancar şekeri kullanılmaktadır. Bunlar haricinde herhangi bir katkı maddesi, koruyucu, tatlandırıcı, glikoz şurubu  veya renklendirici kullanılmamaktadır.

Meyve suyu son tüketim tarihinden sonra tüketilirse ne olur?

Raf ömrü geçen ürünler tüketilmemelidir. Raf ömrünün bitmesi durumunda meyve suları bozulabilir, rengi, tadı ve kokusu istenmeyen bir hale gelebilir.

Ürünlerinizde nasıl meyveler kullanıyorsunuz ?

Ürünlerimizi kesinlikle sofranızda güvenle tüketebileceğiniz meyvelerden üretiyoruz. Güvenle tüketebilirsiniz ?

Ürünlerinizde katki maddesi yoksa nasıl bozulmadan kalabiliyor ?

Ürünlerimizi  dondurarak muhafaza ediyoruz. Tüm dünyada en iyi muhafaza sekli olarak kabul edilen bu yöntem ile ürünlerimizin hem tadı hem de besin değerleri en iyi şekilde korunuyor.

Ürünlerinizin raf ömrü ne kadar ?

Ürünlerimiz sıkıldıktan ve karıştırıldıktan   sonra -40°de   şoklanarak dondurulur. -18 Derecede, donuk olarak, raf ömrü 2 senedir. +4° de çözdürüldükten sonra, yine +4° de derecede muhafaza edilerek 2 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. 

Ürünlerinizi konsantre meyve sularından mi yapıyorsunuz ?

Ürünlerimizde hiçbir şekilde konsantre meyve sulari kullanilmamaktadir. Kendi fabrikamızda alanında uzman personellerimiz vasitasi ile tedarik ettiğimiz meyveler hemen sikilarak hiçbir işlem görmeden dondurulmaktadır.