DOĞAL VE KATKISIZ LİMONATA

  • img3
  • img2
  • img1

Doğal Ürünler

Sadece doğal, lezzetli ve kaliteli içecekler üretimine yoğunlaşmış olan bizler, sizlerin en yüksek kalite ve lezzette limonata, portakal suyu, erik ve vişne suyu içmesi için hammaddelerimizi bahçelerden el ile toplanan birinci sınıf meyvelerden seçmekteyiz. Ürünlerimizde hiç bir şekilde ıskartaya çıkmış meyve ya da meyve aroması kullanmıyoruz.

Limonata yapımında kullandığımız limonlar ve portakallar dikkatlice Mersin bahçelerinden el ile toplanarak Silivri'deki üretim tesisimize ulaşır.  Tesisimize gelen limon ve portakallar dört farklı yıkama işleminden geçerek kabuk alınma aşamasına geçer. Bu yıkama aşamaları sıra ile havuzlu yıkama, fırçalı yıkama, jakuzili yıkama ve durulamadır. 

El Değmeden Üretim

Durulamadan sonra el değmeden kabuk almaya geçilen ürünler, kabuğu alındıktan sonra yine hiç bir şekilde el değmeden sıkılmaya geçer. Meyvenin suyu ve kabuğu birbirinden ayrıldıktan sonra, el değmeden tanklara aktarılan limon ve portakal suları, bu tankların içinde doğal pancar şekeri ile karıştırılıp, yine el değmeden bir litrelik antiseptik poşetlere doldurulur.